Czym jest CROSS TRENING?  

Trening funkcjonalny jest to forma aktywności fizycznej  nastawiona na uniwersalny rozwój ludzkiego ciała. Zadaniem tego systemu treningowego jest poprawienie ludzkiej sprawności we wszystkich możliwych płaszczyznach. 

Dzięki kombinacji ćwiczeń z wielu rożno rodnych dziedzin sportu jest to najbardziej rozbudowany i dający najlepsze efekty system treningowy. Potwierdzeniem tego jest fakt że z tego systemu korzystają wojskowe siły specjalne, policjanci i mistrzowie wszelkich sportów. Chociaż brzmi to groźnie, jednak trening przeznaczony jest dla każdego! Sekretem nadzwyczajnej skuteczności cross treningu jest ćwiczenie ruchów funkcjonalnych, naturalnych dla każdego człowieka, które rozwijają ciało i budują idealną sylwetkę. 

Żaden z dotychczasowych treningów nie daje takich efektów. Przyjdź i przekonaj się sam!

O nas... 

Jestesmy pierwszym i jedynym profesjonalnym boxem w Kielcach. Zapraszamy na treningi wszystkich zainteresowanych niezależnie od ich sprawności fizycznej czy wieku. Pod okiem naszej wykwalifikowanej kadry trenerskiej proponujemy treningi od zera dla początkujących jak i również dla ludzi ze sportowym doświadczeniem. 

Dzięki wspaniałej atmosferze i zaangażowaniu trenerów sprawimy że będzie to Twoje wymarzone miejsce do pracy nad swoim ciałem, umysłem i dyscypliną.  

Spotkaj się z nami i daj się wciągnąć!.

 

Partnerzy: